PROJEKT „BRAŇME SE“

Dnešní doba je zvláštní tím, že jsme rezignovali před návalem nových a nových pravidel a uzavřeli se do sebe. To je dnes na první pohled jediná rozumná cesta, jak žít svůj život a nic neřešit, protože s tím stejně nic nenaděláme. Je jedno, zda jde o obyčejné tahání peněz z našich kapes skrze zákonná pravidla, nebo pouze o házení klacků pod nohy skrze pravidla na všechno. Přiznejme si ale, že si za to můžeme sami nezodpovědnou volbou politické reprezentace, která se nebojí při tvorbě a uplatňování nových pravidel překračovat veškeré právní i morální zábrany, a my jsme zoufale neschopní jim za to okamžitě vystavit účet a postavit se proti tomu. V takovém případě MUSÍ nastoupit odpor. Proto se nebojte bránit cestou jak právní, tak politickou, která je klíčem ke správě našich společných věcí – státu a obce. A proto jsem založil obranný projektBRAŇME SE„. Podle jednotlivých kauz se bude dělit na epizody.


EPIZODA 1: PARKOVACÍ ZÓNY PRAHA

Krátké aktuality: Žalobu Městský soud v Praze odmítl se zkráceně zdůvodnění, že tuto věc nelze žalovat. Další postup je připravován.


EPIZODA 2: RAKOVINA NEPOČKÁ

Aktuality: Pan Červenka mladší zemřel a druhou žalobu na VZP už nemůžeme podat. I kdybychom ji stihli podat, soud by ji nestihl projednat ani přednostně. Ve druhé věci, kterou budeme prezentovat anonymně, je žaloba ve věcně totožném případě podána. Ve třetí věci rovněž zachované anonymně, o níž jsme se dozvěděli, byla výjimka jinou pojišťovnou schválena a léčba proplacena.


EPIZODA 3: EVIDENCE TRŽEB

Aktuality: Připravuje se první vzorová kauza. Kdo se nebude bránit, toho dříve či později zadupou do země.