FIREWALL VEŘEJNOPRÁVNÍHO MÉDIA SELHAL

Je až neuvěřitelné, že mediální masáž nás všech, za peníze nás všech, konečně selhala. A pravda je venku. Klienti mé kanceláře se mohou ptát, proč právo funguje v těch kterých věcech tak a tak. A jsou situace, kdy prostě musím říct, že takto je to nastaveno. Nespravedlivě, ale je to tak. Že Ústavní soud s tím nechce nic mít? Ano, nechce. Proč obviněný z diskriminace čelí důkaznímu břemenu a prokazuje něco, co objektivně prokázat nemůže? Protože Evropská unie. Ano, protože nejsme svobodní a všechny důležité otázky u nás ovládá Evropská unie. Že jste o tom dosud v médiích neslyšeli? No právě proto! Protože byste mohli nabýt dojmu, že nejsme pány své demokracie. A to skutečně nejsme. Ale jsou tu lidé, kteří neustanou, dokud se nedozvíte celou pravdu a nedostanete konečně právo rozhodnout. Pomozte jim, prosím. Nejdříve sdílením tohoto videa a pak v podzimních volbách.

Jak to vzniklo? Naši politici, za našimi zády, podepsali Lisabonskou smlouvu, kterou odevzdali bez našeho souhlasu všechny důležité pravomoci do Bruselu. Brusel si může vymínit, že bude upravovat jakoukoliv oblast našich životů. A to dělá plnými doušky a v náš neprospěch. Doslova jsme byli za bílého dne okradeni o naši zemi a o naši demokracii. Až teď se nám daří získávat sílu tuto vlastizradu napravit. Jaká metoda byla použita? Rafinovaná. Nejdříve je potřeba na člověka navalit tolik povinností, že přestane sledovat, co dělají námi samými zvolení politici, co nám svoji činnost prezentují natřenou na růžovo, že je to v našem nejlepším zájmu a ostatně – tak jak jsme to podle výsledku voleb chtěli. Jako kdysi, když jsme utíkali na venkov na zahrádky za alespoň trochou své vlastní skutečné svobody.

A jak jsme tuto pozornost ztratili, a že to socialistickým politikům všech stran nedalo mnoho práce, přišla rána do vazu, které jsme si ani nevšimli. Když dvě třetiny všeho přijímá náš parlament bez demokratické rozpravy, protože nemůže – je pod sankcí povinen přijmout evropské regule – tak mi jistě dáte za pravdu, že je něco kardinálně špatně. S celou naší demokracií. A je zcela jedno, zda jde o škodlivou nebo přínosnou regulaci. Ať se bavíme o jakékoliv otázce od zdravotnictví přes právo po sociální systém, my už o něm nerozhodujeme a pokud si myslíme, že o něm diskutujeme a rozhodujeme, tak v Bruselu jsou rádi, že si to myslíme. Je to bublina a chiméra. NEROZHODUJEME.

Proto je potřeba říct, že nejen pro mé klienty trpící pod břemenem absurdních zákoutí práva Evropské unie, ale pro všechny občany České republiky, je zcela zásadní navrátit naše pravomoci do našich rukou, abychom si svoje pravidla znovu určovali sami a hlavně – aby ti, kterým dáme důvěru ke tvorbě těchto pravidel, byli skutečně naši zástupci nám odpovědní. Proto jedinou důležitou otázkou v těchto volbách je referendum o Evropské unii. Proto jediným politickým subjektem, který nabízí první nevyhnutelný krok k řešení podstaty drtivé většiny našich problémů, je politické hnutí Referendum o Evropské unii.

Níže naleznete odkaz na rozhovor s předsedou hnutí Františkem Matějkou, kde všechny snahy veřejnoprávního média chránit současný politický systém včetně Evropské unie, selhaly. Bylo řečeno to, co řečeno být muselo. Neuspěly pokusy o manipulaci ani zesměšnění. A na politické scéně vyrostl David, který roztočil svůj prak. Aby trefil, je potřeba hlasu každého z nás, aby se hnutí Referendum o Evropské unii nejen dostalo do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, ale aby i získalo takový koaliční potenciál, že referendum o Evropské unii prosadí. Náš čas přichází 20. a 21. října 2017. Buďme připraveni a nepropásněme naši šanci.

 

Podobné příspěvky