FIREWALL DVTV TAKY SELHAL

Po předchozím článku o tom, jak redaktor Českého rozhlasu nezvládl udělat z předsedy politického hnutí Referendum o Evropské unii Františka Matějky blbce, ale naprosto nepředpokládaným a nechtěným způsobem hnutí pomohl, je tu další moderně řečeno “epic fail” (naprosté selhání) ze strany DVTV. Výřečnost Daniely Drtinové a pár nepodstatných, netematických a prvoplánovitých nepříjemných otázek nebylo to, co by na Františka Matějku stačilo. Pravda zazněla naplno v ještě větším rozsahu, než v Českém rozhlase. Co se to v mediálním prostoru děje za paniku? Rozkaz zněl snad jasně – zlikvidovat politické hnutí Referendum o Evropské unii? Samozřejmě!

Je smutné, že naše kancelář se usilovně snaží o uplatňování všeho pro své klienty, co přinesl demokratický právní řád na počátku 90. let, a zatím se současně musíme dívat na totální popírání demokracie (ve smyslu odmítání referenda o EU). To pak naši práci staví do divného světla, k čemu to vlastně je?

Čerstvý příklad co je v dnešní době zcela špatně napříč Evropskou unií nalezneme v Katalánsku. Lidé se pokusili vyjádřit své názory v referendu. Jak se jim odvděčila probruselská vláda? Policejní brutalitou a zákazy. To samé čeká dříve či později i občany České republiky, protože unijní špičky a bruselské úřednictvo a unijní politici se mají za naše peníze skvěle a trochu krve za pokračování jejich socialistického snu stojí. Proto je na čase v České republice vzít opět rozhodování do svých rukou a pomoci politickému hnutí Referendum o Evropské unii ukončit naši účast v tomto nedemokratickém spolku, abychom si opět mohli říkat, že Česká republika je demokratickou pluralitní zemí, kde platí právo.

ZDE NALEZNETE ODKAZ NA PŘEDMĚTNOU REPORTÁŽ nebo odkaz na Youtube níže

Podobné příspěvky