o kanceláři

Na cestě k vlastní advokátní kanceláři jsem prošel všechny velikosti kanceláří a zaměření, díky čemuž jsem získal dobrou představu, co chci nabízet svým klientům – jistotu, že o vaši kauzu se postarám od prvního do posledního papíru tak, jak si přejete.

I když je kancelář formálně jednomužná, spolupracuji s desítkami kolegů a odborníky na neprávní oblasti, tedy jsem schopen zajistit odpovídající péči o klienty sám, doporučením pro specifickou tématiku nebo sestavením minitýmu řešitelů.

Nezajišťuji pouze právní poradenství. Zajišťuji dále „donáškovou službu“ úředního ověřování podpisů a autorizované konverze dokumentů, a to i ve velkém rozsahu, na co pošta, notář ani obecní úřad nemohou stačit kapacitně a/nebo pro klienty finančně snesitelně.

Jsem „document reviewer“ pro eDiscovery projekty. Jsem schopen rychle načíst velké kauzy a efektivně pracovat s různými druhy dokumentace s ohledem na posouzení relevance pro řešenou kauzu v systému Relativity.

Nově nabízím pro ty, kteří si sami netroufnou vplout do vod kryptoměn a skutečně ziskové péče o svůj majetek, novou službu kryptoúschov, kterou lze považovat za skutečný pilíř cesty k vlastní finanční nezávislosti.

Mgr. ondřej pecák, advokát

2013 – nyníAdvokátní kancelář Mgr. Ondřej Pecák, samostatný advokát
2021Arbitrážní komise Národní sportovní agentury, člen komise
2018 – 2021Inventus Solutions UK Limited (Legility + Consilio), eDiscovery Document Reviewer
2015 – 2016Žižlavský, advokátní kancelář s.r.o., spolupracující advokát
2013Advokátní kancelář Belha, Vacíř & spol., s.r.o., advokátní koncipient
2009 – 2013Mgr. Martin Elger, advokát, advokátní koncipient
2008 – 2009Gleiss Lutz v.o.s. (Schönherr v.o.s.), paralegal
2006 – 2007Advokátní kancelář Jehne, Vodák a partneři, paralegal